• Scream

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • 09:00

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • kid 90

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★½

  • I, Tonya

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Terrifier

    ★★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Tusk

    ★★★★½

  • Jackass Presents: Bad Grandpa .5

    ★★★★½

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • No Half Measures: Creating the Final Season of Breaking Bad

    ★★★★★

  • Jackass Presents: Bad Grandpa

    ★★★★½

  • Crystal Lake Memories: The Complete History of Friday the 13th

    ★★★★★

  • The World's End

    ★★★★½

  • Evil Dead

    ★★½

  • Movie 43

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★★★

  • That's My Boy

    ★★★

  • American Reunion

    ★★★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★★

  • Project X

    ½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★½

  • A Very Harold & Kumar Christmas

    ★★★½

  • 30 Minutes or Less

    ★★★★★

  • Jackass 3.5

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★★★½

  • Hall Pass

    ★★★★

  • Paul

    ★★★★

  • Saw 3D

    ★★★★

  • Jackass 3D

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Grown Ups

    ★★★★

  • Hot Tub Time Machine

    ★★★★½

  • Jackass: The Lost Tapes

    ★★★★★

  • Saw VI

    ★★★½

  • Zombieland

    ★★★★½

  • The Hangover

    ★★★★★

  • Inglourious Basterds

    ★★★★

  • Friday the 13th

    ★★

  • Fanboys

    ★★★★

  • Role Models

    ★★★★½

  • Saw V

    ½

  • Sex Drive

    ★★½

  • Zack and Miri Make a Porno

    ★★★★

  • Pineapple Express

    ★★★★★

  • Step Brothers

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★½

  • The Strangers

  • Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

    ★★★★

  • Jackass 2.5

    ★★★★★

  • Trick 'r Treat

    ★★★★★

  • Saw IV

    ★★½

  • American Gangster

    ★★½