Sort by

_Jack_ has logged 14 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hot Fuzz

Hot Fuzz

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
17
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
A Bittersweet Life

A Bittersweet Life

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Survivalist

The Survivalist

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
I Saw the Devil

I Saw the Devil

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Train to Busan

Train to Busan

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Clown

Clown

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry