Sort by

30/90 Man (Vincent) has logged 16 entries for films during April 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Martian

The Martian

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ghosted

Ghosted

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Champions

Champions

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
Read the review Edit this entry  
03
Tangled

Tangled

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry