Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Poor Things

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Vacation Friends 2

    ★½

  • Retribution

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★

  • Telemarketers

  • Heart of Stone

  • Untold: Johnny Football

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Destination NBA: A G League Odyssey

    ★★

  • The Passenger

    ★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★½

  • Sharksploitation

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Command Z

    ★★★½

  • Quicksand

    ★½

  • Full Circle

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Dive

    ★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • BS High

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Kandahar

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Queenmaker: The Making of an It Girl

    ★★½

  • Fast X

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Mother, May I?

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • BEEF

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Hypnotic

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★