Sort by
  • 4to Piso

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Intercanvi

    ★★★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • Abominations

    ★★½

  • The Other Son

    ★★★★

  • Cortes

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • El Conde

    ★★½

  • Bogotá Story

    ★★★★½

  • Sombras Íntimas

  • Lágrimas de Humo

  • Transylvanie

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Miracle

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Rabbit Hole

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Nothing to Hide (Bad Kid Stuff)

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Four Unloved Women, Adrift on a Purposeless Sea, Experience the Ecstasy of Dissection

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Champions

    ★★★

  • Desiderium

  • Waking Up in Silence

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Sweet Tooth

    ★★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Just a Boy From Tupelo: Bringing Elvis to the Big Screen

  • Babylon

    ★★★★★

  • Paloquemao: the Vampire Market

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Mourning Stage

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Disenchanted

    ½

  • Suzume

    ★★★★

  • The Goat and Her Three Kids

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Sabbat

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Monster

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Water notebook

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★½

  • Stop Dead

    ★★★½

  • The Kings of the World

    ★★★

  • Noise

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★½