• Iron Man 3

    ★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • It's Such a Beautiful Day

    ★★★★★

  • Juno

    ★★★

  • Häxan

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Courier

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Good Morning

    ★★★★

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★★

  • The Truman Show

    ★★★★

  • Repentance

    ★★★★★

  • An Unusual Exhibition

    ★★★★★

  • Antichrist

    ★★★★

  • The Princess Bride

    ★★★½

  • Cruella

    ★★