• Mustang

    Mustang

    ★★★★★

    one of the best movies I’ve ever watched.

  • Halloween Ends

    Halloween Ends

    ½

    worthless 90 minutes, the last 30 were ok, one cool scene

  • Smile

    Smile

    ★★★

    جاني هبوط ، احتاج عصفر الان

  • Orphan: First Kill

    Orphan: First Kill

    ½

    ماسكه نفسي ما اطلع من القاعة😵‍💫

  • Darlings

    Darlings

    ★★★★

    Violence against women is injurious to health

  • The Gray Man

    The Gray Man

    ★★★

    I expected something better👀

  • Girl in the Basement

    Girl in the Basement

    ★★★½

    truly heartbreaking story though ،
    I liked it a lot and was
shocked that it was based off a true story

    And Made me lose my trust to people, especially men💀

  • Once Upon a Time in America

    Once Upon a Time in America

    ★★★★★

    Masterpiece.
     A full life lived on screen

  • The Girl Next Door

    The Girl Next Door

    خياس ماقدرت اكمله

  • Texas Chainsaw Massacre

    Texas Chainsaw Massacre

    ★½

    اكره الرعب but i gave it a one and a half because i found it extremely funny when she flew down the stairs.

  • Fresh

    Fresh

    ★★★★

    اكتئاب

  • Spider-Man: No Way Home

    Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

    Probably my all time favorite film