Sort by
  • Daisy Jones & the Six

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • About Fate

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Crush

    ★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • The Batman

    ★★★★½

  • Mars One

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • How Do You Measure a Year?

    ★★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Emicida AmarElo Live in Sao Paulo