Sort by
  • Dumbo

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★½

  • John Wick

    ★★★★

  • Warlock

    ★★★½

  • Frightmare

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Shallows

    ★★★½

  • Commando

    ★★★★★

  • Hellboy

    ★★½

  • Scanners II: The New Order

    ★★★½

  • Alucarda

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • The 6th Day

    ★★★

  • End of Days

    ★★★

  • Eraser

    ★★½

  • Terminator Genisys

    ★★½