• Hustle

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • One Shot

    ★★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • Injustice

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Midnight Mass

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Raging Fire

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Last Mercenary

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Jolt

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½