Sort by
  • Good Burger 2

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Donyale Luna: Supermodel

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Hannah Gadsby: Something Special

  • Bottoms

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • Sam Jay: 3 in the Morning

    ★★

  • Urzila Carlson: Overqualified Loser

    ★★★

  • A Whisker Away

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Miss Americana

    ★★★

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★½

  • Leslie Jones: Time Machine

    ★★★½

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★★

  • Cats

    ★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Adam Devine: Best Time of Our Lives

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Deadwood: The Movie

    ★★★½

  • Ma

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Vivarium

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★½

  • The Last Summer

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • After

    ★★½

  • Missing Link

    ★★★★★

  • Little

    ★★½

  • Nate Bargatze: The Tennessee Kid

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★½

  • Us

    ★★★★