Hayden has logged 175 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Chris Fleming: Showpig

Chris Fleming: Showpig

2018
×
Edit this entry  
26
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
All Too Well: The Short Film

All Too Well: The Short Film

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Dick

Dick

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★★
Edit this entry  
31
Llamageddon

Llamageddon

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Nobody Knows

Nobody Knows

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Muppets Haunted Mansion

Muppets Haunted Mansion

2021
×
Edit this entry  
20
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
ParaNorman

ParaNorman

2012
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
19
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
Read the review Edit this entry  
09
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Cinderella

Cinderella

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Return to Oz

Return to Oz

1985
×
Edit this entry  
30
He's All That

He's All That

2021
×
Read the review Edit this entry  
30
She's All That

She's All That

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
PAW Patrol: The Movie

PAW Patrol: The Movie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Edit this entry  
19
Primal

Primal

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Anatomy of a Murder

Anatomy of a Murder

1959
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Seventh Seal

The Seventh Seal

1957
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Freaky

Freaky

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Tiny Toon Adventures: How I Spent My Vacation

Tiny Toon Adventures: How I Spent My Vacation

1992
×
Read the review Edit this entry  
14
Tour de Pharmacy

Tour de Pharmacy

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Chico & Rita

Chico & Rita

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Ida

Ida

2013
×
Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Blow-Up

Blow-Up

1966
×
Read the review Edit this entry  
28
Uncle Frank

Uncle Frank

2020
×
Edit this entry  
26
Old

Old

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Sex and the City

Sex and the City

2008
×
Read the review Edit this entry  
24
Despicable Me 2

Despicable Me 2

2013
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Despicable Me

Despicable Me

2010
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Mikey and Nicky

Mikey and Nicky

1976
×
★★½
Edit this entry  
16
Hedwig and the Angry Inch

Hedwig and the Angry Inch

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Old Joy

Old Joy

2006
×
Read the review Edit this entry  
13
Mystery Men

Mystery Men

1999
×
Edit this entry  
12
Wild Tales

Wild Tales

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry