Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

  • Slumberland

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • One Piece Film Red

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Ali Wong: Don Wong

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • The King's Man

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Sing 2

  • All Too Well: The Short Film

    ★½