Sort by
  • Barbarian

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • La La Land

    ★★

  • Django Unchained

    ★★★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★

  • Mamma Mia!

    ★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★

  • Star Wars

    ★★★★★