• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Halloween

    ★★★

  • The Festival

    ★★★½

  • Bunnyman Vengeance

    ★½

  • The Ritual

    ★★★★★

  • It

    ★★★★½

  • Death Note

    ★★★½

  • The Emoji Movie

    ½

  • Transformers: The Last Knight

    ★★

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • A Street Cat Named Bob

    ★★★★½

  • Shin Godzilla

    ★★★★½

  • An Inspector Calls

    ★★★★

  • The Rezort

    ★★★

  • Jurassic World

    ★★★★

  • Predator: Dark Ages

    ★★★★

  • Dark Was the Night

    ★★★½

  • The Inbetweeners 2

    ★★★

  • Aftermath

    ★★★½

  • Transformers: Age of Extinction

    ★★★

  • Godzilla

    ★★★★

  • The Bunnyman Massacre

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★½

  • Silent Hill: Revelation 3D

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★

  • Prometheus

    ★★½

  • Chernobyl Diaries

    ★★★½

  • Planet Dinosaur

    ★★★★

  • You're Next

    ★★★★½

  • The Inbetweeners Movie

    ★★★★★

  • Transformers: Dark of the Moon

    ★★★★½

  • Bunnyman

    ½

  • The Tunnel

    ★★★★

  • Attack the Block

    ★★★★

  • Troll Hunter

    ★★★★

  • Predators

    ★★★★

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★

  • The Descent: Part 2

    ★★★

  • Halloween II

    ★★★★

  • District 9

    ★★★★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★★★½

  • My Bloody Valentine

    ★★★★

  • Dead Space: Downfall

    ★★★★

  • Rambo

    ★★★★½

  • Aliens vs Predator: Requiem

    ★★★½

  • I Am Legend

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • Transformers

    ★★★★½

  • Spider-Man 3

    ★★★

  • The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

    ★★★★½

  • Silent Hill

    ★★★★

  • V for Vendetta

    ★★★★★

  • The Descent

    ★★★★½

  • Godzilla: Final Wars

    ★★★★

  • AVP: Alien vs. Predator

    ★★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Starship Troopers 2: Hero of the Federation

  • Shaun of the Dead

    ★★★★★