• Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Joe List: This Year's Material

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • The Bubble

  • The Bad Guys

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • One Plus One Equals Two

    ★★★½

  • John and Sun-Hee

    ★★★½

  • Nubian vs. Nubian

    ★★½

  • BFFs

    ★★★½

  • Boyd in 3D

    ★★★

  • I'm Your Pusher

    ★★★½

  • An Animated Short Where Pissed-Off Supes Kill Their Parents

    ★★★★

  • Laser Baby's Day Out

    ★★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★★

  • Hatching

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Daughter

    ★½

  • The 355

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★★

  • Station Eleven

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • drew michael: red blue green

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½