• Black Panther: Wakanda Forever

  • Shrek 5

  • Free Guy

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • Stranger in Town

  • Everything You Do Hurts Me Beyond Comprehension

  • Heavens Hands

    ★★★★★

  • Iron City Asskickers

  • Howard’s Mill

  • Death Trip

  • The Old Animation Shop

  • The Flesh of Fallen Angels

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • In Search of Darkness: Part II

  • wasting time at the end of the world

  • NO MORE NORMAL

  • Unsolved Mysteries: Berkshires UFO

  • Cursed Films

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

  • A Tale Best Forgotten

  • Burners

  • Unsolved Mysteries: 13 Minutes

  • No Safe Spaces

  • Terminator: Dark Fate

  • Antenna to God

    ★★★★★

  • Not so fast

  • VHS Nasty

  • Fulci for Fake

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

  • It Chapter Two

  • Surrender

  • Child's Play

  • Today Is Spaceship Day

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Swans: Where Does a Body End?

  • In Search of Darkness

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

  • Pet Sematary

    ½

  • Leaving Neverland

  • Horror Noire: A History of Black Horror

  • Message Erased

  • Fyre

  • Fyre Fraud

  • Bob Lazar: Area 51 and Flying Saucers

  • After Porn Ends 3

  • Family Guy

  • Stephen King: Master of Horror

  • Halloween

    ★★

  • Orange Vampires

  • A Star Is Born

  • The Favourite

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

  • Ultimate Fuel

  • The House That Jack Built

    ★★

  • Taiwan Night Market

  • 8½ Cars

  • Boiled Angels: The Trial of Mike Diana

    ★★★★★

  • Cooped Up

  • Luz

    ★★★★★

  • A Glitch in the Matrix

  • Mandy

    ½

  • My Dead Dad's Porno Tapes

  • Forgotten World

    ★★★★★

  • Polaroid

  • Blade Runner 2049

    ★★

  • homer_b

  • Rose Gold

  • I, Tonya

  • Jim & Andy: The Great Beyond