Sort by
  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★½

  • What Bothers Me the Most - Pretending to be Human

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Me Time

    ★★

  • Fall

    ★½

  • Day Shift

    ★★½

  • Luck

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Morbius

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • His World Begins To Turn Red

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Breaking

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • A Christmas Number One

    ★★

  • The King's Man

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Sing 2

    ★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Beckett

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Trains Equal Cinema

    ★★★★★

  • Maggie Simpson in

    ★★★★★