Sort by
  • Do Revenge

    ★★

  • Reflect

    ★★★

  • Pinocchio

  • I Came By

    ★★

  • Secret Headquarters

    ★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

  • The Sea Beast

    ★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★

  • Endangered

    ★★½

  • Ms. Marvel

  • Fire Island

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • The Takedown

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • Polar Bear

    ★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Elizabeth: A Portrait in Part(s)

    ★★½

  • Return to Space

    ★½

  • The Northman

    ★★½

  • Night's End

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Infinite Storm

    ★★½

  • The Bubble

    ½

  • We Feed People

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • How to Survive a Pandemic

    ★★

  • Rescued by Ruby

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★½

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Undercurrent: The Disappearance of Kim Wall

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Flux Gourmet

    ★★

  • The Sky Is Everywhere

  • Bigbug

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

  • Moonfall

  • Dual

    ★★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Master

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Brazen

    ½

  • Scream

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • A Journal for Jordan

    ★½

  • A California Christmas: City Lights

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • National Champions

    ★★

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Nicole Byer: BBW (Big Beautiful Weirdo)

    ★★★

  • The Forever Prisoner

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★