Sort by
  • Joker: Folie à Deux

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Beautiful Disaster

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Run Rabbit Run

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

  • Halloween Ends

  • Amsterdam

    ½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½