15DigitUsername has logged 19 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

2014
×
★★★★
Edit this entry  
28
Rear Window

Rear Window

1954
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Umberto D.

Umberto D.

1952
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Tune

The Tune

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Live from the Space Stage: A HALYX Story

Live from the Space Stage: A HALYX Story

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
La Jetée

La Jetée

1962
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Rashomon

Rashomon

1950
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Vol Libre

Vol Libre

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Imaginarium of Doctor Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The History of the World's Highest Jump

The History of the World's Highest Jump

2020
×
Read the review Edit this entry  
06
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Meet the Hollowheads

Meet the Hollowheads

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Shrek the Musical

Shrek the Musical

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Hamilton: One Shot to Broadway

Hamilton: One Shot to Broadway

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Supervan

Supervan

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry