Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

  • Hustle

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Old

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Boss Baby: Family Business

  • Black Widow

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Creating an Army of the Dead

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Termination Completed

  • WandaVision

    ★★★½

  • Long Toast

  • Mank

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★